CK Pharmaeduca Donovaly Apartments Apartmány Tribeč

O cestovnej kancelárii

Vážení klienti, priatelia, cestovatelia,

vítame vás na stránkach cestovnej kancelárie Pharmaeduca. V CK Pharmaeduca vám poradíme a pomôžeme pri výbere vašej dovolenky či služobnej cesty. V našej ponuke nájdete pestrú paletu zájazdov od poznávacích, cez pobytové a kúpeľné, až po tematické, so zameraním na potápanie, cyklistiku, golf či vinárstvo.

VY VIETE KAM A KEDY, MY VIEME AKO

Informujte nás o vašej predstave a my vám pripravíme pobyt na mieru alebo ho vyberieme zo širokej ponuky našich renomovaných slovenských a zahraničných partnerov, s ktorými dlhoročne úspešne spolupracujeme. CK Pharmaeduca je zmluvným partnerom všetkých slovenských ako aj vybraných zahraničných cestovných kancelárií, dovolenky si u nás preto môžete zakúpiť bez navýšenia ceny. Pomôžeme vám zorientovať sa v širokej ponuke zájazdov a odporučíme vám overené hotely a destinácie, ktoré sme osobne navštívili alebo sme na ne získali dobré referencie od našich klientov a partnerov.

Cestovná kancelária Pharmaeduca vám zabezpečí ubytovanie a letenky kamkoľvek do sveta, nakoľko máme priamy prístup k viacerým hotelovým rezervačných systémom a využívame globálny letenkový rezervačný systém Amadeus.

Želáme vám, aby ste si dokázali nájsť čas na cestovanie a oddych, aby ste neprestali spoznávať nové miesta, ľudí, kultúry, jednoducho svet. Bude nám cťou, ak si práve služby cestovnej kancelárie Pharmaeduca vyberiete pri tomto poznávaní.

Napíšte nám

Meno a priezvisko * Firma Telefón * E-mail *

Počasie (In-počasie-sk)

Created by © 2011 - 2020 WebCreative.info All rights reserved.