VÁŽENÍ KLIENTI,

V SÚVISLOSTI S MIMORIADNYMI PREVENTIVNYMI OPATRENIAMI PRIJATÝMI ÚSTREDNÝM KRÍZOVÝM ŠTÁBOM SR BUDEME AŽ DO ODVOLANIA PRACOVAŤ V OBMEDZENOM REŽIME.

NAPRIEK TOMU SME VÁM K DISPOZÍCII V PRACOVNÉ DNI V ČASE OD 07:00 DO 16:00.

CHCEME VÁS POPROSIŤ O TRPEZLIVOSŤ. NAKOĽKO AJ NAŠE PARTNERSKÉ CESTOVNÉ KANCELÁRIE PRACUJÚ V OBMEDZENOM REŽIME, ODPOVEĎ NA NIEKTORÉ POŽIADAVKY VÁM NEVIEME POSKYTNÚŤ OBRATOM.

AKTUÁLNE RIEŠIME PRIORITNE ZÁJADZY S ODLETMI V NAJBLIŽŠÍCH DŇOCH A TÝŽDŇOCH, DENNE SLEDUJEME SITUÁCIU A ČAKÁME NA INFORMÁCIE OD NAŠICH PARTNEROV.

VŠETKÝM VÁM PRAJEME NAJMÄ VEĽA ZDRAVIA, TRPEZLIVOSTI A SÍL ZVLÁDNUŤ TÚTO NEĽAHKÚ SITUÁCIU.

KOLEKTÍV CK PHARMAEDUCAZATVORIŤ A POKRAČOVAŤ NA STRÁNKU
CK Pharmaeduca Donovaly Apartments Apartmány Tribeč

Dovolenka na Slovensku

Nechce sa vám cestovať do zahraničia? Nevadí. Krásne prostredie, kvalitné služby, ideálne miesta pre oddych a relax sú na dosah – doma na Slovensku. CK Pharmaeduca vám ponúka široké možnosti trávenia dovolenky aj na Slovensku. Sú to najmä liečebné, rekondičné či relaxačné pobyty najznámejších slovenských kúpeľov ako sú Piešťany, Rajecké Teplice, Turčianske Teplice, Trenčianske Teplice, Bojnice, Dudince či Bardejov. Pracovníci CK Pharmaeduca vám však radi poradia a zabezpečia pobyt vo všetkých kúpeľoch na Slovensku aj v zahraničí.

CK Pharmaeduca má pre vás k dispozícii aj vlastné komfortné apartmány v krásnom horskom prostredí Donoval – Unipharma Apartments a v známom kúpeľnom mestečku Bojnice – Apartmány Tribeč priamo v areáli kúpeľov.

Napíšte nám

Meno a priezvisko * Firma Telefón * E-mail *

Počasie (In-počasie-sk)

Created by © 2011 - 2020 WebCreative.info All rights reserved.